My aplikace


A nejvíce ty vaše! Tvořte je společně s námi.
 

Aplikace jsou v kurzu!

Naším záměrem je, aby bylo možné data používat pro tvorbu aplikací, skrze které se nakonec k občanům požadované služby a informace dostávají. Počet aplikací otevřených dat je jedním z nejvýznamnějších ukazatelů úspěšnosti projektu.

Mobilní aplikace

Moje Praha

Moje Praha

Aplikace pro občany Prahy i okolí.

iOS aplikace

Android aplikace

Prague Visitor Guide

Prague Visitor Guide

Aplikace pro turisty z celého světa.

iOS aplikace

Android aplikace

Škodův palác

Škodův palác - navigace

Stáhněte si interiérovou navigaci a najděte si jednoduše svého úředníka.

iOS aplikace

Android aplikace


Uživatelské aplikace nad našimi daty

Otevřená data, která na tomto webu publikujeme, může kdokoli využít ve svých vlastních aplikacích, analýzách a projektech. Zde prezentujeme vybrané aplikace a projekty od uživatelů z komunity. Taky pracujete na aplikaci nebo vizualizaci, která využívá naše otevřená data? Chcete ji tady prezentovat? Napište nám na golemio@operatorict.cz.

parkee

PARKEE

Aplikace zobrazuje obsazenost parkovišť P+R. Aplikace vznikla na soutěži Datacup a vytvořil ji tým Manica. O aplikaci

Spustit aplikaci

home4u

HOME4U

Aplikace porovnává občanskou vybavenost v různých lokalitách Prahy. Aplikace vznikla na soutěži Datacup a vytvořil ji tím Data gardeners. O aplikaci

Spustit aplikaci

banksters

Veřejná doprava v Praze

Vizualizace je založena na reálných jízdních řádech platných pro pracovní den. Zobrazuje vytíženost přepravní kapacity a klíčové přepravní uzly a oblasti. Aplikace vznikla na soutěži Datacup a vytvořil ji tím Banksters. O aplikaci

Spustit aplikaci

p_plus_r

P+R Praha – predikce parkování pro rok 2019

Aplikace P+R ukazuje na praktickém příkladu zpracování a vizualizaci dat z parkovišť P+R a jejich predikce na základě historických dat. Projekt vznikl na soutěži Společně otevíráme data a jejími autorkami jsou Jana Roulichová a Michaela Zezulková.

Spustit aplikaci

ztp

Parkování ZTP Praha

Aplikace zobrazuje živá data o obsazenosti ZTP parkovacích míst v Praze. Je možné si v ní buď uložit svá oblíbená parkoviště a ta mít poté během jednoho kliknutí po ruce, nebo se podívat na mapu parkovišť, kde je ihned jasná obsazenost všech najednou. Projekt vznikl na soutěži Společně otevíráme data. Jeho autorem je Martin Kopeček.

Otevřít stránku

smartedu

Volná místa na parkování v Praze

Autoři této vizualizace se zaměřili na data o parkování. První vizualizace ukazuje místa se ZTP parkováním a počet volných míst. Druhá vizualizace ukazuje adresu parkoviště a počet volných míst. Projekt vznikl na soutěži Společně otevíráme data. Jeho autorem je tým SmartEdu s.r.o.

Otevřít stránku

prazske_ovzdusi

Pražské ovzduší

Animovaná vizualizace hodnot PM10 – polétavého prachu – během předchozího dne (D-1). Projekt vznikl na soutěži Společně otevíráme data. Jeho autorem je Jindra Lacko.

Otevřít stránku